Beauty adventskalenders vergelijken 2026

beauty adventskalenders vergelijken

Welke beauty adventskalender geeft je het meeste voor je geld? In de vergelijker hieronder vind je de belangrijkste cijfers overzichtelijk bij elkaar. Klik op de kolomtitels om te sorteren op bijvoorbeeld prijs, productwaarde, aantal producten, prijs per product of waarde per uitgegeven euro.

Niet ieder merk maakt dezelfde informatie bekend. Is de totale productwaarde of het aantal full-size producten niet officieel vermeld, dan laten we dit veld leeg in plaats van zelf een schatting te maken. Een leeg vakje betekent dus niet dat er geen full-size producten in de kalender zitten, maar dat het aantal niet bekend is.

Bekijk je de tabel op je telefoon? Swipe naar links en rechts om alle gegevens te zien.

NaamPrijsWaardeVoordeelVakjesProductenFullsizeWaarde/€1€/product€/vakje
Boozyshop69,95239,76169,812525233,432,82,8
Payot11524244,794,79
Rabanne350519169242481,4814,5814,58
Notino Exclusive26558031525252,1910,610,6
Notino House of Korean Beauty24550025524242,0410,2110,21
Notino Korean Beauty Gems18039021024242,177,57,5
Notino1401905024241,365,835,83
Bijenkorf159,95850690,0525255,316,46,4
Cult Beauty Signature28512009152533194,218,6411,4

Scroll naar boven